Outfitcheck; jaké fashion influencery musíš sledovat v roce 2024

Doufám, že se máte všichni krásně a jste ready na pořádnou dávku inspa! Je to už nějakou tu dobu, co jsme si tady v článku ukazovali tipy na účty, které musíš sledovat, pokud máš rád módu. No a je více než jasné, že bylo na čase na pořádný update, takže se pohodlně usaď a piš si. 

Ladies first!

@belinabellwood 

Pokud bys musel*a sledovat pouze jeden účet s módou, byl by to právě tenhle. Roztomilá Belina obsahem opravdu nešetří a její outfity vypadají opravdu skvěle! Zároveň ti skrze jedno video dokáže předat svou pozitivní energii a může ti tak zlepšit den. 

5_7

zdroj: instagram.com/belinabellwood

 

@sarkasvastal

Kdo nezná Šárku, jakoby nebyl. Šárka se nejraději obléká do vintage, má ráda barvy a celá její osobnost je taková crazy - ale samozřejmě pouze v dobrém slova smyslu! I když tedy většina outfitů je složena z kousků ze sekáče, dodá ti super inspo a zároveň dodá sebevědomí, aby ses nebál*a kombinovat různé kousky oblečení, barvy, materiály apod.

 6_4

zdroj: instagram.com/sarkasvastal

 

@lindaexnar 

Linda je primárně tatérka, ale rozhodně je její druhou vášní móda. Často točí outfit checky a předává inspo na zajímavé, či trendy kousky oblečení. A vzhledem k její spolupráci s Footshopem nechybí ani super tenisky!

7_4

zdroj: instagram.com/lindaexnar

 

@deborakellovska

Debora je stylistka, dělá socials pro Elle a především je velice talentovaná, takže není úplně překvapením, že si dává záležet na tom, co si vezme na sebe. A už vůbec nás nepřekvapuje, že její outfity vypadají vždy skvěle. Pokud tedy vyhledáváš více formální, až elegantně ležérní styl, u Debory se určitě nemusíš bát, že bys šlápl*a vedle.

8_4

zdroj: instagram.com/deborakellovska

 

Welcome to the men's world

@gaetanoarena

Divoký. Vítr ve vlasech. Adrenalin. Sexy. Takhle bych nějak v pár slovech popsala styl a hlavně vibe, jaký Gaetano má. Tento styl oblékání ještě u nás v Česku není tak úplně běžný, no neříkejte mi, že to není škoda. Jo a jeho signiture a zřejmě i neopomíjitelný doplněk - párátko v puse. 

9_4

zdroj: instagram.com/gaetanoarena

 

@realdavidluu

David je sice skejťák, dost se ale zajímá také o módu a tenisky. Velice často jezdí kvůli skateboardingu do USA, kde navštěvuje exkluzivní obchody high fashionu. Ukazuje exkluzivní, či limitované kousky a obecně v módě se vyzná jako ryba ve vodě. Pokud tě tedy zajímá streetwear a třeba i ten high fashion, rozhodně je David tvůj match!

10_3

zdroj: instagram.com/realdavidluu

 

@nobodylisten 

Kuba je jedním z největších československých DJs a producentů elektronické hudby a zároveň spolupracuje s předními jmény rapové scény. Jak je ovšem známo, velkou částí persony pořádného DJe je cit pro módu, jelikož i za pultem musí člověk vypadat dobře. Fotil pro Dior, Pradu a spoustu dalších známých brandů. Tenhle profil zkrátka musíš sledovat, pokud si chceš rozšířit obzory a oblékat se do ne-basic fitů.

11_2

zdroj: instagram.com/nobodylisten

 

@itisbainz

Definice clean aesthetic. Shane tvoří velice jednoduché, ale zároveň zajímavé outfity. Jo a najdeš u něj i celkem cool tenisky.

 12_1

zdroj: instagram.com/itisbainz

 

A kdo je tou tvojí inspirací? Dej nám vědět třeba na Instagram!

 

Teri, virulent.cz 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz