Tiktok a outfitcheck; Účty, které bys měl sledovat, pokud máš rád módu

Zdravím! Vítám Vás u dalšího článku. 

Dnes se ponoříme trochu do světa sociálních sítí. Respektive do platformy TikTok. Věřím, že pro spoustu z nás je tato aplikace jedna velká guilty pleasure. Já osobně na něm trávím většinu volných chvil (ale samozřejmě se na tom snažím zapracovat!). Každopádně tuto platformu nemusíme vidět pouze jako toho velkého žrouta času. Pokud sledujeme účty o něčem, co nás zajímá, často se tam můžeme dozvědět spoustu užitečných informací. A já Vám dnes představím pár fashion bloggerů, kteří působí hlavně na TikToku, a můžou Vám předat velkou dávku inspirace. 

 

 

@madeleine_white

 

Madeleine je tedy jednou z těch větších osobností na TikToku, jelikož se pyšní se 4 miliony followers. Její kontent je samozřejmě založený hlavně na #grwm (get ready with me) videích, stylingu různých kousků a celkového lifestylu ve světě high fashion. Ona sama je modelkou a ambassadorkou několika značek, například Dioru. 

 

 1_1

 

Zdroj: TikTok/ @madeleine_white 

 

 

@kozinx

 

Kozhin bych také ráda zařadila mezi ty větší influencery z TikToku. Její styl je už více do streetwearu, ale pokud nosíte radši šaty, či sukně, jistě si u ní to své taky najdete. Spolupracuje například se značkou SKIMS, kterou vlastní Kim Kardashian.

 

 2_1

 

Zdroj: TikTok/ @kozinx

 

 

@suedebrooks

 

Já osobně sleduji Suede už neskutečně dlouho. Vždy mě její videa dost pobavily, cítím z ní neskutečně dobrý vibe a její styl je (aspoň za mě) prostě cute. Upřímně, nikdy jsem nepochopila, jak někdo může mít tolik oblečení, haha. A o těch designer kouscích se radši ani bavit nebudeme.

 

 5_1

 

Zdroj: TikTok/ @suedebrooks

 

 

@sriracha.el 

 

Opět velice sympatická slečna, která sice nemá tolik sledujících, ale pokud rádi sledujete streetwear a tenisky, tak jste se s ní na for you page už určitě setkali. Jak jsme si již tedy řekli, obléká se hlavně do streetwear věcí, takže své si najde každý, kdo má rád třeba značku Stüssy, Nike, nebo New Balance, se kterou přímo spolupracuje. 

 

8_1 

 

Zdroj: TikTok/ @sriracha.el

 

 

~ Ráda bych se teď pověnovala také pánům, jelikož na TikToku najdeme spoustu účtů, kde styling videa dělají také muži. Tak jdeme na to!

 

 

@thedrewbaker

 

Tento klučina se zde proslavil hlavně díky rubrice "Dos & Dont's", kde nám ukazuje, jak díky pár trikům, či změnám, můžete mít kompletně jiný a atraktivnější outfit. 

 

4_1

 

Zdroj: TikTok/ @thedrewbaker

 

 

@georgearmstrong333

 

Na Georgovi je snad nejvíc super to, že dělá styling videa na všechny možné aesthetics, tudíž si na své přijde opět každý. Úspěšná je také jeho série "How to style", kde ukazuje outfity s různými kousky oblečení.

 

 7_1

 

Zdroj: TikTok/ @georgearmstrong333

 

 

@clementesavie

 

Tipy na outfity už zřejmě nemusím ani zmiňovat, ale jeho celkový koncept se i mně, jakožto holce, velice zamlouvá. Pokud patříte mezi lidi, kteří by chtěli super fotky na Instagram, ale nevíte jak pózovat, díky jeho videím přijdete na pár dobrých tipů a můžete posunout Váš Instagramový feed na vyšší level. 

 

3_1

 

Zdroj: TikTok/ @clementsavie 

 

 

~ Na závěr mi přijde snad samozřejmostí, vyzdvihnout také nějaké naše české fashion bloggery, protože i my se umíme oblékat skvěle!

 

 

@alexsedlackova 

 

Alex je lifestyle bloggerka, která miluje hlavně módu. Více působí samozřejmě na Instagramu, ale právě na TikTok přidává ty nejvíc gorgeous outfity!

 

6_1

 

Zdroj: TikTok/ @alexsedlackova

 

 

@laurinapetrovna 

 

U Lauriny najdete super girly outfity sestavené z jednoduchých kousků, které můžeme najít doma všichni. Zvláště pokud dodržujeme capsuling, o kterém jsme se již bavili v tomto článku.

 

9_1

 

Zdroj: TikTok/ @laurinapetrovna

 

 

@qannieq

 

Pokud máte rádi světlé a trendy oblečení, hauly od Anny Vás určitě potěší a zároveň získáte super tipy, kde nakupovat. 

 

10_1

 

Zdroj: TikTok/ @qannieq

 

 

@virulent.official

 

No a i my ve Virulentu jsme TikToku tak trochu propadli, tak nás nezapomeňte sledovat! 

 

11_1

 

Zdroj: TikTok/ @virulent.official

 

 

No a co vy? Máte své oblíbené fashion bloggery, nebo lidi, od kterých se necháváte inspirovat na sociálních sítích? Podělte se o ně s námi na našem Instagramu! 

 

Have a lovely day, 

Tereza, virulent.cz

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz