Trendsetteři a teplákovky? Aneb, jak se to nosí mezi hvězdami

Krásný den všem!

Blíží se nám jaro a jak začít toto období lépe, než s tou nejpohodlnější teplákovkou. Podíváme se ovšem na to, jak je nosí naše oblíbené hvězdy, neboli trendsetteři v zahraničí. Já se na oteplení těším neskutečně, jelikož už občas opravdu nevím co na sebe, respektive vlastním pouze 2 bundy a jeden kabát, které pořád střídám dokola. Zkrátka už ztrácím inspiraci a jen přežívám do prvních jarních dnů. 

 

Hailey Bieber

 ~ Modelka, mediální osobnost a manželka Justina Biebera

Hailey nosí teplákové soupravy velmi často, hlavně právě v tomto období. Zároveň se o ni veřejně ví, že se nejradši češe právě do sleekbunu ("ulízaný drdol"), který k teplákovkám jde, aspoň za mě, nejlépe. 

1_2

Zdroj: Pinterest.com

  

Jennifer Lopez 

~ Herečka, zpěvačka, tanečnice a módní návrhářka

Bylo by pro mě hříchem, kdybych tady J Lo nezmínila. Je až k neuvěření, jak neskutečně dobře ve svých letech vypadá. Sama si teplákovky nenavrhuje, ale také ji v ní uvidíme poměrně často. Nebojí se také sáhnout po pestřejších barvách.

2_2

Zdroj: Pinterest.com

  

Kim Kardashian

~ Mediální osobnost, modelka a podnikatelka

Kim, a všechny ostatní členy rodiny Kardashian/Jenner, uvidíme v ležérním stylu skoro pořád. Vlastní značku SKIMS, kterou nosí i ona sama, jelikož se údajně jedná o to nejpohodlnější oblečení na světě. Já osobně jsem ještě neměla tu možnost značku SKIMS zkusit, ovšem dle referencí se na to určitě chystám. 

3_2

Zdroj: Pinterest.com

 

Justin Bieber

 ~ Kanadský zpěvák

Hledání Justinových outfitů mi navodilo nostalgickou náladu z dob, kdy jsem byla obrovská belieberka a měla i jeho ručník (bez ironie!). Nicméně zpátky k tomu, proč tu dnes jsme. Justin se od jisté doby dal na "skejťácký/basket lifestyle" a založil značku Drew, která je momentálně nedostupná. Málokdy ho uvidíme v něčem jiném, než v teplácích či mikině. Ani na Grammy v roce 2022 mu to "nedalo", a doplnil svůj oversized outfit o růžovou beanie.  

4_2

Zdroj: Pinterest.com

 

 

Drake

~ Kanadský zpěvák/rapper

Zaručeně každý z nás zná aspoň jednu jeho skladbu. Věci jako Hotline Bling, God's Plan, nebo One Dance drtily hudební příčky na streamovacích službách, v rádiích a dodnes je jistě v klubu uslyšíme. Je to velký fanoušek basketu, což o něm leccos vypovídá.  

5_2

Zdroj: Pinterest.com

 

Teplákovky zkrátka sluší úplně všem, nehledě na typu postavy, či barvě vlasů. Nebojme se letos sáhnout i po výraznějších barvách, jako třeba J Lo. 

A co vy? Máte už tu svou? Nezapomeňte se podívat na náš e-shop, nebo se rovnou zastavte za námi do showroomu v Po-Pá od 10:00-17:00 hodin na adrese Flájská 2, Praha 10 - Strašnice. 

 

Krásný zbytek dne!

Terka, virulent.cz

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz