Barvy, které budou letošní SS sezónou určitě dominovat


Konečně je to tady! JARO. Se slunečními paprsky, které nabírají na síle, by se nám hodilo si do šatníku přidat taky trochu barev. I když černou klasikou nikdy nešlápneme vedle, poslední dobou trendy ovládly syté barvy, jako například růžová, oranžová, modrá a tak dále. Pojďme si dnes ukázat ty, které nás provedou letošními teplými dny!

 

 

VIVA MAGENTA

Cor Pantone 2023 

Začneme barvou, která byla institutem Pantone Color prohlášena za barvu roku 2023. Viva Magenta, jinými slovy karmínově červená, ovlivní nejen módní trendy, ale také interiérový design.  
Little fun fact o této barvě: Toto barvivo produkuje brouk, zvaný červec nopálový, díky kterému se karmínové barvivo využívá v potravinářství. 

Jak kombinovat? 

 trendsetters virulent

Zdroj fotografií: Pinterest.com 

RŮŽOVÁ

Pantone Candy Kiss

 

I když život občas tak růžový není, váš outfit rozhodně být musí! Kdybyste mi dva roky zpátky řekli, že budu nosit růžovou, měla bych vás možná tak za blázny. Při prvních jarních dnech si ale nedokážu představit, jak více oslavit teplé dny, než touto barvou. A to v jakýchkoliv odstínech.

Jak kombinovat?

 2_1

Zdroj fotografií: Pinterest.com  

MODRÁ

Untitled design 

Džínovina byla in vždycky a vždycky in bude. Zkoušeli jste ale zařadit modrou taky jinak? Modrá se teď opět rozjíždí a některé kombinace mě fakt baví! I my ve Virulentu jsme se rozhodli, že doplníme naši kolekci teplákovek o 2 nové barevné provedení, tak se na ně nezapomeň kouknout tady.

Jak kombinovat?

4 

Zdroj fotografií: Pinterest.com 

ORANŽOVÁ

-16

 

Samozřejmě trochu závidím opáleným děvčatům/chlapcům, kterým tato barva sluší nejvíce. Tato barva ale natolik ovládla trendy, že by byl hřích, kdybychom si my, neopálení, takový kousek nepořídili. 

Jak kombinovat?

 3_1

Zdroj fotografií: Pinterest.com 

 

No a pokud se necítíš na takto barevné outfity, určitě se neboj basic kombinace těmito barvami rozbíjet. Protože to taky vypadá děsně cool! 
Nezapomeň nám dát vědět, po jaké barvě sáhneš a rozzáříš s ní přicházející léto!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz