Jarní trendy: Dejte vintage módě zelenou a buďte trendy

Berme to už jako rutinu. Je potřeba být stále v obraze a sledovat aktuální trendy. A jelikož máme jaro, a za chvíli letní měsíce, je na místě si uvést kousky, které na tvém coffee walku v parku nesmí chybět.

 

adidas Samba 

Jistě nešlo přehlédnout, že poslední trendy nám ovládla značka Adidas, hlavně co se obuvi týče. Jaro tentokrát zastupuje krásná silueta Samba. Vybírat si můžeme z několika barev a materiálů, tudíž si snad každý přijde na to své. 

 1_1

Zdroj: Pinterest.com

I'm blue and I'm feeling alright...

Džínovina snad nikdy nevyjde z módy, a tak letos se nebojme kombinovat několik odstínů modré najednou. Do vedení se nám také vrací džínové bundy a sukně. 

 2_2

Zdroj: Pinterest.com

Průhlednost už není tabu

Módní trendy se letos ubírají směrem k Berlínu, kde se síťované, či až průhledné topy, již nějakou tu dobu na techno nosí. A tak fashion řetězce přidávají do svých kolekcí kousky, které sneaky a nenásilně odhalí naše křivky.

 3_2

Zdroj: Pinterest.com

Kožená bunda

Vrací se nám období popularity křiváků. Jen jsme všichni přešli na o číslo větší velikosti. Kožené bundy a kabáty ovládly jarní šatníky. Já nenosím doslova nic jiného, jelikož se to prostě hodí ke všemu a vypadá to děsně cool. Na ulicích už ale nemusíme vidět pouze basic černé kousky, ale do nabídky se nám také přidaly barvy jako růžová, zelená a béžová.

 4_1

Zdroj: Pinterest.com

Brýle

Sluneční brýle nebyly nikdy k outfitu tak důležité, jako letos. Dali jsme sbohem klasickým pilotkám a do popředí se dostali opět vintage a cyklo provedení. Je to jeden z těch doplňků, které ti rozhodně nesmí na jaře a v létě chybět. 

 5

Zdroj: Pinterest.com

Belly out!

Vintage jsme tady již zmínili několikrát a ani tohle nebude výjimkou. Kalhoty/Džíny s vysokým pasem ztrácí na popularitě, protože teď se nosí low rise! Co si budeme povídat, je to cute. 

 6

 Zdroj: Pinterest.com

 

A s tímto se nám váže také něco pouze pro pány, protože muži momentálně přebírají trend crop topů a my to milujeme!

 7

 Zdroj: Pinterest.com

Headbands

 No a když už vintage, tak pořádný. Vrátil se trend textilních čelenek! 

8

 Zdroj: Pinterest.com

 

Tak tohle jsou trendy na následující teplejší dny. A pokud máš problém s kombinacemi barev, můžeš se prokliknout zde na předešlý článek, který se letošním dominantím barvám věnuje, a budeš to mít komplet!

 

 Já už se těším na další článek a doufám, že ty taky!

S láskou,

Teri, Virulent.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz