Lukáš Macháček x Virulent

Luxus. Sportswear. Pohodlí. Unikátnost. To je MV COLLAB. Představujeme vám zbrusu novou limitovanou kolekci, která vznikla ve spolupráci s módním návrhářem Lukášem Macháčkem a lokálním brandem PRECIOSA, která byla založena v roce 1948, v kolébce skleněného bižuterního průmyslu, Jablonci nad Nisou.

Už delší dobu chtěl Otakar, zakladatel značky Virulent, vytvořit něco více luxusnějšího ale zároveň se držet konceptu značky, jak ji doteď znáte. S Lukášem Macháčkem, který chtěl zase pro své klienty přinést něco víc basic, tak vytvořili kolekci, která je spojení jednoduchosti, pohodlí a high fashionu.

Untitled design-4

 

Produkty

Kolekce obsahuje 8 unisex kousků, z čehož statement produktem je mikina s 2962 křišťálovými kamínky, které byly vytvořeny na míru od značky PRECIOSA a jsou dokladem mimořádného řemeslného umění a detailní práce ukazující unkátní spojení českého designu a precizní výrobní techniky.
Dále se tyto kamínky objevují také na tričku a crewnecku, kde zdobí a tím i zvýrazňují logo kolaborace MV. Tyto kousky jsou vytvořeny z kvalitní černé nepočesané teplákoviny a pyšní se 340 gramáží. A vše je šito kde jinde, než u nás v Česku.

15_1

 

V katalogu najdete také raincoat (alá parka) a kalhoty, které jsou vyrobeny z mikrošusťáku. Na obou produktech naleznete stahovací aplikace, díky kterým můžete produkt libovolně utahovat a customizovat. 

14_1

 

Event

Kolekce byla poprvé představena 27. března 2024 v úchvatném dvoupatrovém prostoru Václavák 22  v centru Václavského náměstí. Launch s námi oslavilo spoustu skvělých osobností a atmosféra byla neuvěřitelná. 

13_1

 

Tato kolaborace je pro nás nesmírně důležitá a obrovský dík patří těm, co se na tomto skvělém projektu podíleli. I ze samotného eventu si neseme spoustu pozitivních emocí, které doteď vstřebáváme. Děkujeme, že tu s námi jste! A MV collab už nyní na našem webu.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz