Horoskop x Fashion; Co o nás v módě říká naše znamení?

Astrologie a zvěrokruh mohou mít vliv na mnoho aspektů našich životů, a to včetně toho, jak se oblékáme. Pro mnoho lidí je móda způsobem, jak vyjádřit svou osobnost a cítit se sebevědomě. Co ale o nás vypovídá naše znamení zvěrokruhu? A co bychom si podle něj měli oblékat? Pokud chceš znát odpověď, rozhodně čti dál!

 Beran (21. března - 19. dubna)

Berani jsou často odvážní a dynamičtí, proto by jejich styl oblékání měl tuto živou osobnost odrážet. Zvol odvážné barvy a vzory, které ti dodají energii a ten správný spice. Vsázet můžeš na sportovní a pohodlné kousky s elegantním nádechem.
Barevně k Beranům nejvíce sedí: Červená, oranžová a žlutá

1_9

 zdroj: pinterest.com

 

Býk (20. dubna - 20. května)

Býci mají rádi luxus a pohodlí. Tvůj styl by tak měl být praktický a elegantní. Investuj do kvalitních materiálů a klasičtějších kousků, které podtrhnou tvůj vkus, nijak to ale nepřeháněj, u tebe méně znamená více!
Barevně k Býkům nejvíce sedí: Zelená, růžová a hnědá

2_9

zdroj: pinterest.com

 

Blíženci (21. května - 20. června)

Blíženci jsou známí pro své často měnící se nálady, dokážou ovšem být velice srdeční, když chtějí. Experimentuj s různými styly a trendy, a neboj se kombinovat různé vzory a barvy. Tvůj šatník by měl být originální, zábavný a cool.
Barevně k Blížencům nejvíce sedí: Žlutá, světle modrá a bílá

3_8

zdroj: pinterest.com

 

Rak (21. června - 22. července)

Raci jsou velice citliví a intuitivní. A jelikož milují upřímnost a takový ten safe space, i ve svém oblečení se musí cítit neustále komfortně. Jako Rak máš největší match s kvalitními materiály a pohodlnýmí kousky, které ti umožní cítit se dobře.
Barevně k Rakům nejvíce sedí: Bílá, stříbrná a světle modrá

4_8

zdroj: pinterest.com

 

Lev (23. července - 22. srpna)

Lev má rád pozornost a glamour. Obecně jsou také velice sebevědomí, což by se mělo odrážet také v outfitech. Zvol odvážné kousky a až luxusní materiály, díky kterým podtrhneš svou sebejistotu a elegantnost. Nezapomínej na sílu doplňků, které tvůj outfit vystřelí na ten nejvyšší level.
Barevně ke Lvům nejvíce sedí: Zlatá, červená a černá

5_8

zdroj: pinterest.com

 

Panna (23. srpna - 22. září)

Panny jsou praktické a detailně zaměřené, a jejich oblečení by mělo být funkční a zároveň vkusné. Nerad*a experimentuješ, takže sázej na jednoduché kousky a kvalitní zpracování. Minimalismus je zkrátka tvůj jam.
Barevně k Pannám nejvíce sedí: Hnědá, zelená a béžová

6_5

zdroj: pinterest.com

 

Tyto tipy určitě berte s nadhledem, pouze jako inspiraci. Každý máme svůj styl, ve kterém se cítíme skvěle a rozhodně bychom na základě článku neměli přeskládat celý šatník. Ostatní znamení - Don't worry, we got you! Druhá část v příštím článku.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz