Letní trendy roku 2024

Čas nám letí opravdu rychle. Mám pocit, jako bychom se včera dívali na to, jak vytuníme naše šatníky na jaro, a najednou je za pár dní léto? I mean... letošní jaro už bylo teplotně spíše léto. I tak ale rozhodně nemůžu opomenout soupis top trendů, které ovládnou letošní teplé dny, takže to pojďme nezdržovat a jdeme rovnou na věc!

Sukně, sukně a zase jenom sukně

Jeden z trendů, který jsem si oblíbila i já, jsou právě sukně. Rok 2023 byl ve znamení sukní džínových, letos ale pojedou spíše lehčí a vzdušnější materiály. Zkrátka takové sukně, které ti budou vlát ve větru. Kombinovat je můžeš jak s oversized tričkem, nebo nějakým cute topíkem. Co se vzorů týče, tady je variant hned několik, od čistých sukní bez vzoru, po cute venkovské kytičky, nebo leoparda.

1_10 

zdroj: pinterest.com

Leopardí vzor

U již zmíněného leoparda ještě zůstaneme. Pokud máš přečtený článek na téma trendů roku 2024, tak jistě víš, že leopardí a obecně zvířecí vzory jsou letos velké ano. Leopard se nám už promítnul i do kraťasů, sukní a třeba i šatů. Pro ty méně odvážné; na internetu už najdeš i kabelky, třeba jako takové oživení basic outfitu. 

2_10 

zdroj: pinterest.com

Jorts

Ani kalhoty, ani kraťasy. Už název nám vypovídá o tom, jak tento kousek bude vypadat. Žhavá novinka v podobě velice oversized 3/4 kalhot, kterou už kdysi objevil legendární Adam Sandler. Ne to je samozřejmě vtip. Já ti ale s čistým svědomím můžu říct, že jsem si jorts byla nedávno zkoušet v obchodě a s mými 168 centimetry jsem vypadala spíše jako trpaslík, takže tenhle trend bude vypadat skvěle spíše na vyšší postavě. 

3_9

zdroj: pinterest.com 

Pyžamo na celý den

Trend modrých bavlněných kraťasů nám zůstává i letos, nyní se už ale můžeš vyřádit i s různými vzory a podobně. Jednou z letošních barev je červená and when I tell you, že se už vyrábí tyto kraťasy v cute kostičkovaném červeném provedení? It's so cute! Vzdušné, pohodlné, zkrátka co víc v létě chtít? 

4_9

 zdroj: pinterest.com

Sport core

Sportovní móda ovládla sociální sítě a nyní se tyto kousky nosí i na běžné nošení. Primárně tedy tenisové sukně, nebo třeba basketbalové kraťasy. Vypadá to cool a zároveň je to comfy. No a jelikož pohodlí je jednou z našich hlavních složek ve Virulentu, udělali jsme novou SS24 kolekci, ve které najdeš super pohodlné a dobře vypadající kousky.

5_9

zdroj: pinterest.com 

Jaký trend sis nejvíce oblíbil*a? Já teda asi všechny (jen má postava nesnese bohužel ty jorts...). Nezapomeň se podívat na naši novou kolekci a já se budu těšit zase příště!

Teri, virulent.cz

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz