Léto a milované festivaly jsou konečně tady! Ale co na sebe?

Léto je konečně tady a sním i spoustu akcí a festivalů, ne které se každoročně tak těšíme! Já už se připravuji na ten svůj a jediný postrach, který mě budí i ze spánku, je otázka a co si vlastně budu brát na sebe? Dnes ti ukážu to nejlepší ze svojí research a společně si naplánujeme super bombastické outfity, kterými zazáříš.

 

Denim

V tomhle článku jsme se již na denim zaměřovali. No tentokrát tomu nebude jinak. Outfity z džínoviny jsou stále trendy, hlavně ty s korzety a mini sukněmi. No ale i pro nás, méně odvážné, jsou spousty variant. Já si třeba nedávno koupila šedý džínový komplet (kalhoty a bunda) a můj mozek pořád nezpracoval, jak dobře tyto komplety stejné barvy vypadají!

 

 1_2

Zdroj: Pinterest.com

Barevná sukně

Barvy dominují trendy už nějakou tu dobu. Léto je ale na to jako dělané! A tak moc se mi poslední dobou zalíbily barevné sukně, s crazy vzory. Zároveň to je nejvíc praktický kousek, který se následně dá kombinovat s čímkoli.

Styling tip: Zkus doplnit outfit o šátek na hlavě. Budeš mít chráněnou hlavu od sluníčka, nebudou ti padat vlasy do obličeje při tančení a zároveň budeš vypadat skvěle. Triple win? 

 

2_3 

Zdroj: Pinterest.com

 

Parachute pants? Ano prosím!

Taky už trend, který se drží déle, ale nás určitě neomrzel. Parachute pants jsou úžasné v tom, že se dá vybírat z několika druhů materiálů, střihů, barev... takže si každý přijde na to své. Já osobně si nedávno pořídila růžové and it's giving léto!

 

3_3 

Zdroj: Pinterest.com

 

Kraťasy z pyžama?

Ano, TikTok nám opět ukázal svou sílu a naše for you page byly zaplaveny těmito modrými kraťasy, které vypadají jako z pyžamového kompletu. Tenhle trend buď miluješ, nebo nenávidíš. Můžete hádat, na které straně řeky jsem já, hihi. 

 

4_2

Zdroj: Pinterest.com

 

Pokrývka hlavy

Ne jednoho z nás máma nonstop napomínala, že musíme nosit v těchto vedrech něco na hlavě. No po dvacítce začínáme chápat důvod a ty věci co jsme nesnášeli, začínáme dělat automaticky. No ještěže jsme nedávno dropli nové kšiltovky a kloboučky, které jsou na tyto situace ideální volbou!

 

5_1

 Zdroj: virulent.cz

 

Tohle bylo pár tipů od nás, takže budeme rádi, když se s námi taky podělíš o své must-haves na festivalovou sezónu!
Měj se krásně a hlavně stay hydrated.

Teri, virulent.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz