Unikátní concept brand místo s názvem Virulent Store

Čas neskutečně letí. Jakoby to bylo včera, co naši planetu zasáhla pandemie. Proč je pro nás tohle období důležité? Vznikaly první nákresy teplákovek a budovaly se základy Virulentu. Dnes tu ale nejsme pro to, abychom si vyprávěli příběh našeho brandu (který si mimochodem můžete přečíst tady), ale dosáhli jsme dalšího cíle a vyšší mety. 


Rádi bychom vám totiž představili náš Virulent Store.

 

Momentálně tedy nenabízíme místo pouze pro vyzvednutí objednávek, jako tomu bylo předtím. Otevíráme dveře obchodu, kde najdete naše produkty. Více prostoru. Více možností.
Více značek.

Protože jsme nechtěli, aby byl Virulent store obyčejným showroomem, navázali jsme spolupráci také s dalšími českými a slovenskými značkami, které milujeme a dokonale doplňují náš koncept brandu. Zkrátka nám to dává dohromady dokonalý smysl.

Proto si je pojďme představit!

 

BLAIRE

Jako první značku, kterou najdete v našem storu, vám představujeme Blaire
Ke každému outfitu patří také kabelka. Nebudeme přece nosit věci po kapsách. Blaire má širokou nabídku výrobků pro dámy i pány, vyrobených z pravé kůže, jejíž kvalita se pečlivě kontroluje. Takže nejen kabelky a tašky, ale také peněženky, šály, pouzdra apod. 

 ODKAZ: www.blaire.cz

 2_3

 

GOOT

Milujeme ženy, a ženy milují šperky. Goot je brand tvořen ženami, kterým záleží na kvalitě a jedinečnosti. 
Chtějí vás povzbudit k tomu, abyste se nebály ukázat své pravé já. Proto vytvořily unikátní šperky, které vám dodají sílu a odhodlání oslavovat ženskost. 
Milujeme jejich message a proto si právoplatně zaslouží místo v našem Virulent obchodě.

 ODKAZ: www.goot.store

3_3

 

Šperky jsou vyrobeny ze stříbra s ryzostí Ag 925/1000, a ty zlaté jsou pozlacené 18k zlatem.

 

NOILI

Jelikož se ve svém těle chceme cítit především dobře, musíme se o něj také pečlivě starat. Vnější vlivy, ale také stres může ničit naši pleť a proto vám představujeme Noili beauty, jejíž filozofií je #beautyofless. 
V Noili totiž veří, že méně je více. Proto nabízí produkty na péči o pleť v té nejvyšší kvalitě bez zbytečných ingrediencí. Zkrátka jednoduché a účinné. 

 ODKAZ: www.noili.cz

4_3

 

ORACULUM

Víte, co nejlépe podtrhne naši osobnost? Samozřejmě, že parfém. A od toho tady máme Oraculum, jehož vůně můžete již znát z vašich objednávek, které jsme voněli právě parfémy tohoto brandu. Zbožňujeme jejich filozofii, která vypovídá o tom, že každý moment našeho bytí je neopakovatelný. A jsou to právě vůně, které dokážou tyto chvíle připomenout a žít s námi. V dobrém i ve zlém.

 ODKAZ: www.oraculum.store

 5_3

 

Tohle jsou části místa Virulent store. Části, které doplňují náš koncept a dělají náš obchod jedinečným. 
Proto se k nám nezapomeňte zastavit (adresu najdete zde) a zažít tuto jedinečnost na vlastní kůži. A my se už nemůžeme dočkat, co nás na této cestě čeká.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz