Jak kombinovat barvu roku; Peach Fuzz?

Nedávno jsme vydali článek, kde si říkáme o letošních trendech ve světě módy (kdo nečetl, povinně napravit přečtením tady). Každopádně jak jistě už víme, barvou roku byla společností Pantone zvolena Peach Fuzz. Odstín mezi baby pink a meruňkovou. A jelikož jsme si minulý rok ukazovali jak kombinovat Vivu Magentu (barva roku 2023), tak je za nás na místě ukázat, jak kombinovat Peach Fuzz

 

5_5

zdroj: pinterest.com 

Peach Fuzz x Oranžová

 Jelikož Peach Fuzz je odstínově blízko oranžové, dá se touto kombinací vymyslet super svěží a hlavně jarní look. Tyto dvě barvy můžete kombinovat například all peach fuzz outfitem s oranžovými doplňky. 

6_2

zdroj: pinterest.com  

 

Peach Fuzz x růžová

 Za mě jeden z top kombinací. Jelikož je růžová poslední dobou velice oblíbená a dohromady s peach fuzz vytvořte super feminine cute outfit, kterým rozhodně vystoupíte z davu.

8_2

 zdroj: pinterest.com 

 

Peach Fuzz x zelená

Tohle kombo je také spíše jarní a bude skvěle fungovat hlavně pro "kancelářské looky".  

7_2

 zdroj: pinterest.com 

 

Peach Fuzz x Krémová

 No a jako poslední tady máme něco pro ty, co méně rádi experimentují s barvami a cítí se lépe ve světě minimalismu. Tahle kombinace je totiž velice jemná a je až definicí clean girl aesthetic

9_2

 zdroj: pinterest.com 

 

Jaká kombinace je nejlepší za tebe? A plánuješ si letos nějaké kousky v peach fuzz pořídit? Dej nám určitě vědět na instagramu a nezapomeň nás sledovat taky na tiktoku!

 

Teri, virulent.cz

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz