Vůně 04:20 – HEDONIST. RADOST ŽIVOTA

1 890 Kč
Skladem

Omamte se střízlivostí. Delikátní tóny vlašského ořechu slibují nevšední zážitek, který umocní spojení se šťavnatým ananasem a nekonečnou bezstarostností melounu. Gejzír radosti pokračuje s laškovným růžovým pepřem a rozpustile pikantním cardamomem. Tahle vůně ví, že je důležité užít si každého momentu, jako by byl tím posledním...

BE HEDONIST.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objem parfému: 10 ml

Kompozice parfému
Hlava: Kardamon, Růžový pepr, List Fialky, Máta
Srdce: Šalvěj, Meloun, Ananas, Levandule, Skořice
Základ: Vanila, Kaštan, Cedr, Ambrové dřevo, Guajakové dřevo

Unisex parfém

Před prvním použití
K parfému se má vonět na těle, ne ve vzduchu, a to je také jediný způsob, jak cítit jeho otisk, jeho individuální charakteristické vlastnosti, rozvíjející se na pokožce nositele. Nanášejte malé množství pomocí roll-onu na pulzní body (krk, vnitřní strana zápěstí). Jen prosíme, nenášejte na citlivou nebo podrážděnou pokožku.

Vrstvení
Doporučujeme také experimentovat a nanášet naše Oraculum pafémové oleje na sebe ve dvou až třech vrstvách. Tím nejen zvýšíte celkovou intenzitu, ale také vám to může vytvotřit vaši další charakteristikou vůni. Doporučujeme začít se silnější vůní a následně vrstvit lehčí směsi.

Před prvním použitím
Před prvním použití se doporučuje provést aplikační test, kdy parfém vyzkoušíte nejprve na malé ploše pokožky, aby později nedošlo k alergickým reakcím. Pokud dojde k alergické reakci, produkt dále nepoužívejte. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz